Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Graffiti - Lublin

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaGraffiti
AdresAl. Piłsudskiego 13
MuzykaRock, koncerty
RezydenciJurek "Szela" Stankiewicz, Krzysztof "Brzydal" Cybula - light DJ
Kontakt tel.502 262 248
Strona wwwhttp://www.graffiti.lublin.pl/
E-mailklubgraffiti@gmail.com
GastronomiaKuchnia polska, azjatycka i włoska


Klub Graffiti jest najstarszym muzycznym klubem w Lublinie, jedynym ze stałą, profesjonalną sceną. Klub powstał w 1991 r. Został stworzony przez Mirosława Olszówkę, dyrektora teatru Scena Ruchu i menadżera grupy VOO VOO. Sala koncertowa w klubie została wyposażona w najwyższej klasy sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy, obsługiwany przez etatowego akustyka, oświetleniowca oraz kilku pracowników technicznych. Umożliwia to zorganizowanie dowolnej imprezy muzycznej - włącznie z występami najbardziej wymagających muzyków i zespołów.

Graffiti to najbardziej klimatyczne miejsce koncertowe w Lublinie. Doceniło to wielu wykonawców, którzy próbowali występować w innych salach w mieście, lecz zawsze wracali do Graffiti jako miejsca najlepiej do tego celu przystosowanego.

Szczególne miejsce w klubie zajmuje muzyka rockowa. Cyklicznie co czwartek organizujemy imprezy pod nazwą ROCKOTEKA na których nieprzerwanie jest komplet klubowiczów.
W sprawach organizacji koncertów, festiwali, przeglądów, imprez klubowych oraz muzycznych proszę o kontakt na adres e-mail: klubgraffiti@wp.pl lub pod numer tel.:. +48 502262248

W sprawie organizacji wydarzeń kulturalnych, imprez specjalnych (imprezy integracyjne, szkolenia, komunie, wesela, urodziny, studniówki, imprezy zamknięte itd.) prosimy o kontakt na adres e-mail klubgraffiti@wp.pl lub pod nr tel.: +48 502262248.Imprezy plenerowe:

Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez plenerowych. Jesteśmy w stanie zarówno zająć się całą imprezą jak i poszczególnymi jej elementami, lub tylko wynająć sprzęt niezbędny do jej wykonania. Wynajmujemy scenę, nagłośnienie, oświetlenie. W naszej ofercie znajdują się także zespoły grające róznego rodzaju muzykę, animatorzy zabaw, konferansjerzy itp. Jeśtesmy w stanie także zorganizować każdego rodzaju catering lub tylko wynająć sprzęt do niego niezbędny jak urządzenia kuchenne, nakrycia, rollbary, stoły, krzesła, ławy, parasole itd. Zapewniamy profesjonalną obsługę wszystkiego co znajduje sie w naszej ofercie, oraz transport o każdej porze.

Czekamy na oferty współpracy!

Godziny otwarcia klubu podane są przy kazdej imprezie. Sczegóły na stronie www, fanpage'u facebook oraz na plakatach.

Chcesz wynająć Graffiti na swoją imprezę? Skontaktuj się z nami!

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieOsoby które mają ten klub w ulubionych

 patka191     
Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję