Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Dwa Piętra - Lublin

Ocena: 4/5

Informacje o klubie

NazwaDwa Piętra
Adresul. Okopowa 5
Godziny otwarciaśr-sob od 21
Muzyka house, deep house, tech-house, garage, mash-up, reggae, hip-hop, roots, dubstep , drum and bass.
Selekcjatak
RezydenciDJ Holy Honza,Dj Deerty
Kontakt tel.601707258
Strona wwwhttp://www.facebook.com/dwapietra/info


W podziemiach socrealistycznego biurowca przy ul. Okopowej 5 w Lublinie kryje się minimalistyczne wnętrze umeblowane najlepszym nagłośnieniem.
To nowy lokal, który odtworzy scenę i kulturę klubową w Lublinie. Przestrzeń udostępniona sztuce, od muzyki przez działania multimedialne, warsztatowe, czy lifestyle'owe. Pierwszy raz animatorzy, promotorzy, didżeje, artyści, będą wspólnie, w jednym miejsc
u inicjować istotne wydarzenia artystyczne, jak i kulturalne.

Wsparcie projektu zapewniły najsilniejsze ekipy hip-hopowe Lublina oraz twórcy kultowego klubu Soundbar. Dwa Piętra otwarte są nocą. W dzień zapraszamy na aromatyczną kawę, drinka i odrobinę kuchni do pubu Przez Okno. Dosłownie, po przejściu Przez Okno możesz wygodnie przejrzeć prasę, zerknąć na film, czy wydarzenie sportowe. Odbierzesz u nas pocztę elektroniczną lub polecisz na Facebooku.

Lokal wyposażono w nagłośnienie firmy Ecler, które wcześniej można było usłyszeć w lubelskim Soundbarze. Podczas cyklicznych imprez gramy dla was m.in. house, deep house, tech-house, garage, mash-up, reggae, hip-hop, roots, dubstep i drum and bass.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieLoader

Osoby które mają ten klub w ulubionych

 patka191     
Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję