Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Dom kultury - Lublin

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaDom kultury
Adresul. Krakowskie Przedmieście 19
Godziny otwarciaNiedz-Wt: 10:00-22:00, Śr - Sob:10:00-04:00
Muzykajazz,funk,soul,hip-hop,reggae,retro
Selekcjaod 21 lat
Kontakt tel.81 532 37 38 , 601 529 515
E-mailklub@dklublin.pl
Gastronomiaobiady,desery,przekąski


Dom kultury
Definicja: Instytucja kultury prowadząca wielokierunkową działalność społeczno-kulturalną, mieszcząca się w odrębnym, specjalnie wzniesionym lub adaptowanym budynku z salą widowiskowo-kinową, z odpowiednio przystosowanymi pomieszczeniami i urządzeniami do prowadzenia specjalistycznej działalności kulturalnej.

Źródło definicji - Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 1 kwietnia 2011 r.
Miejsce publikacji Dz. U. Nr 83 poz. 453

Nasz budynek może nie jest odrębny, ale jest tam dużo miejsca. Sala widowiskowa będzie jego główną częścią. Na kilkuset mkw piwnic w centrum Lublina powstaje miejsce, które spełni wymagania osób szukających ambitnej rozrywki, nieskażonej plastikiem popularnych rozgłośni radiowych.

Dom Kultury to klub, na którego scenie pojawią się muzycy i dje grający jazz, ambitny pop, „czarną muzykę” – funk, soul, hip-hop, reggae, nowoczesne brzmienia elektroniczne, rockowe i klasykę muzyki rozrywkowej z drugiej połowy XX wieku.

Dom Kultury to miejsce, gdzie kilka razy w miesiącu będzie można posłuchać dobrego koncertu, obejrzeć wystawę, spotkać ludzi tak samo ciekawych świata jak Wy. Nie szukamy najnowszych trendów, wracamy do tradycji i taki będzie nasz wystrój. Najważniejsza jest dla nas swoboda. Chcemy, by goście czuli się tak każdego wieczoru.

Dom Kultury to miejsce, gdzie w weekend będzie można zapomnieć o szarym tygodniu. To miejsce, gdzie młodzi muzycy będą mogli pokazać się na jam sessions.

Dom Kultury to klub, ale i miejsce, które chce animować życie kulturalne Lublina. Na wiosnę zaczniemy to robić razem z Wami.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieLoader
Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję