Kalendarz wydarzeń

KARAOKĘ Z PAUZĄ

Pauza 16.07.2019

Reklama

Kino Klub - Lublin  (klub zamknięty)

Ocena: 3.5/5

Informacje o klubie

NazwaKino Klub
Adres ul. Przechodnia 4
Godziny otwarciaśroda - niedziela od g. 20-ej
Muzykadance, disco & rock'n'roll z domieszką latino, r'n'b oraz house
Selekcjawstęp od 20 lat ( door selection )
RezydenciSlim Gregory / Old Jack Man
Kontakt tel.667 908 906
Strona wwwwww.klubkino.pl
E-maillublin@klubkino.pl
Cena piwaod 4,20 zł
Cena drinkaod 8 zł


Lokal położony jest pomiędzy deptakiem (Krakowskie Przedmieście), a Placem Wolności (ulica Bernardyńska) - w podziemiach Domu Handlowego "Pałac Parysów". Wejście do klubu KINO znajduje się po stronie ulicy Koziej. (brzmi skomplikowanie - a trafić łatwo...)
KINO to dwa bary, dwa parkiety, dwa klimaty, 340 miejsc siedzących. Lokal to dziewięć połączonych ze sobą sal, nagłośnionych dwoma różnymi rodzajami muzyki. Trudno o tym pisać... (lepiej przyjść i zobaczyć)

Wprawiamy naszych gości w wir doskonałej zabawy przy wybornej muzyce granej przez profesjonalnych DJ-w, którzy potrafią porwać nasze myśli, marzenia i pragnienia w taki sposób jak osobiście lubimy, wprawiając nas w nastrój, który jest odpowiedni do świetnej zabawy w miłym i ciekawym towarzystwie. Jesteśmy klubem będącym idealnym miejscem dla ludzi, którzy cenią sobie - wysoki standard usług, - wygodę, - dobrą zabawę z mnóstwem atrakcji i wyśmienitą muzyką - oraz bezpieczeństwo.


Niezmiernie ważną kwestią jest to, iż lokal jest kierowany do osób, które ukończyły 20. rok życia. Właśnie dlatego ( mimo pewnych nie udogodnień dla Klientów ), wstęp do KINA jest możliwy WYŁĄCZNIE po okazaniu dowodu tożsamości. Oprócz tego, KINO korzysta z dobrodziejstwa tak zwanej DOOR SELECTION, co oznacza, że: OBSŁUGA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO NIE WPUSZCZENIA DO LOKALU BEZ PODANIA PRZYCZYN. Mamy głęboką nadzieję, że taka sytuacja pozwoli nam na zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa naszym Klientom oraz odpowiedniego poziomu kultury zabawy w lokalu.


Jednym z założeń KINA jest organizacja imprez innych niż wszystkie. Kolejne nasze pomysły to imprezy łamiące wszelkie konwenanse...
Specjalizujemy się w organizacji wyjątkowych imprez zamkniętych. W naszej ofercie są: imprezy integracyjne, firmowe, urodzinowe, spotkania klasowe.

ZAPRASZAMY od środy do soboty. Imprezy w KINIE zaczynają się o 21:oo natomiast lokal dostępny jest dla Klientów od godziny 20:00.Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieLoader

Osoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję