Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Oranżada - Lublin

Ocena: 3.7/5

Informacje o klubie

NazwaOranżada
Adres al. Racławiskie 6
Kontakt tel.(081) 5327767
Strona wwwwww.oranzadaklub.pl
E-mailoranzadaklub@op.pl


Oranżada Music Club. Lokal mieści się w kamienicy przy al. Racławickich 6 i został otwarty 18 marca 2006. Wystrojem nawiązuje do zwariowanego czasu lat 60.i 70. Do tamtych czasów, słynących na Zachodzie z bujnego życia dyskotekowego nawiązuje czerwone oświetlenie, sufity zrobione z luster, sztuczne futro ozdabiające elementy wystroju oraz korytarzowe przejścia między salami, kontrastowo obite srebrną blachą. To wszystko przenosi nas w świat pozytywnego kiczu, a pomalowane w paski ściany, bąbelkowe lustra i zaokrąglone wejścia do mniejszych sal nawiązują do gazowanego napoju. W Klubie znajdują się dwie sale taneczne o dwóch odmiennych stylach, dwa bary, duża sala do siedzenia oraz dwie mniejsze jak i również klimatyzowany VIProom. Pomieszczenia te świetnie nadają się do organizacji np. wieczorów kawalerskich i panieńskich. Zapomnianego napoju można się też napić przy barze oprócz tego bogato zaopatrzone bary oferują duży wybór alkoholi.

O oprawę muzyczną dbają najlepsi: Holy Honza, Deerty Kid, dj Nash, dj Świeży, dj Gafo. Na imprezach poza nimi można będzie usłyszeć m.in. dj Endru Vega, słodką dj.AngieL.tink, dj.Mystery, dj.Szop-N i wielu znanych gości, którzy zaprezentują klimaty house, rnb, hip hop, dancehall, pop, latin i wiele innych.

Lokal jest monitorowany a porządku pilnuje profesjonalna ochrona . Klub jest przytulny, jego powierzchnia użytkowa wynosi ponad 300 mkw, jednorazowo na dwóch salach może się bawić ok. 400 osób. W klubie można płacić kartami.


„Chcemy aby Oranżada stała się miejscem do którego wchodząc zapomina się o otaczającym świecie.
To dlatego otworzyliśmy Oranżadę, dlatego otwieramy ją dla Was każdego dnia.”

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieOsoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję