Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Hades - Lublin

Ocena: 3.4/5

Informacje o klubie

NazwaHades
Adresul. Peowiaków 12 20-007 Lublin
Strona wwwwww.hades-lublin.pl
E-mailinfo@hades-lublin.pl


Hades jest chyba najbardziej znaną w Polsce lubelska restauracją. Od ponad 20 lat przyciąga klientów do piwnicznych wnętrz XVIII-wiecznego Klasztoru Wizytek. Magią surowych cegieł, łukowymi sklepieniami, klimatem, a może i jakąś tajemnicą? Tajemnicą, która można odkryć tylko samemu i tylko dla siebie. Zarówno smakując hadesowe klimaty jak i oczywiście specjały hadesowej kuchni.

- Czuję się tu jak u siebie, w Krakowie. To nie tylko restauracja i frapujące wnętrza. To instytucja. Instytucja kulturalna, w tym - ze swoimi kulinariami oczywiście. A kulinaria są przecież częścią kultury - tak o Hadesie mówi Robert Makłowicz.

To miejsce wielokrotnie z uznaniem recenzowal też Piotr Bikont. Restauracja od lat jest polecana w przewodnikach kulinarnych największych krajowych tygodników opinii. Była oceniana przez przedstawiciela Zagat Survey, jednego z najbardziej prestiżowych na świecie wydawnictw poświęconym kulinarnym oazom smaku i elegancji:

Zaufanie do marki Hades gwarantującej najwyższą jakość, tak przygotowanych potraw jak i obsługi, od 15 już lat powoduje stałe zainteresowanie ofertą cateringową restauracji. I pod tym względem była ona prekursorem w Lublinie, a w dotychczasowych referencjach znajdziemy m.in imprezy organizowane z udziałem gospodarzy Pałaców: Prezydenckiego i Prymasowskiego czy też czołówki rektorów najlepszych uczelni starego kontynentu goszczonych przez Hades z okazji polskiej akcesji do Unii Europejskiej.

Kongresy, sympozja, zjazdy naukowe w mieście 6 Uniwersytetów, wielu innych wyższych uczelni i wakacyjnego Centrum Polonijnego dla tysięcy studentów z całego świata, obsługiwane przez Hades to jego kolejne wizytówki.

Zapraszamy do hadesowych klimatów - restauracji i oferty cateringowej

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieOsoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję