Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

LUBELSKA DOMÓWKA

  • 2019-02-15
  • Lublin, Czekolada
  • start godz. 21
  • Impreza się już odbyła

Opis imprezy

Czy pamiętacie klimaty domówek organizowanych w mieszkaniu, gdzie wszyscy pili ile się tylko dało, kolorofony świeciły ,a kolega puszczał wam same wasze hity? Czy myśleliście o tym że może być miejsce w którym na jednej domówce zmieści się 300 osób i wszyscy bez skrępowania będą mogli się bawić do woli? Gdzie każdy znajdzie sobie coś alkoholowego dla siebie ,a hity typu Zakręcona czy Rowery Dwa przeplatać się będą z hitami Dejwida Bagiety? Ojjj.. będzie grubo,a to dopiero początek. Michael Jackson, Tede, La Roux, Boney M, Pitbull czy Ian Carey zawładną waszymi domowymi uciechami w każdy piątek w Czekoladzie.

Muzycznie gitarra? Cieszymy się. Ale chcemy więcej! Dlatego jednocząc się ze wszystkimi CHCEMY WIĘCEJ! Więęęcej Alkooooholu! A więc: PROMObar zarówno dla Pań i Panów: Szanowne Lejdisy pić będą za darmo! Szanowni Dżentelmens piją natomiast dwie rzeczy w cenie jednej. A więc kupując na rozgrzeweczkę buteleczkę dostajemy dwie. A to wszystko od 21 do 23! A żeby i potem nie było nudno, jak to zazwyczaj bywa na domówkach, mogą zjawić się policjantki i policjanci aby nas zaaresztować. Brr! Bójcie się darmowego policyjnego alkoholu! Jednym słowem ogień!

Start: 21.00
Wstęp: 10 pln / selekcja
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję